WARSZTATY FIZYKA

23 maja to dzień, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako magiczna podróż przez nieskończoność i odległe zakamarki wszechświata. Wraz z naszymi młodymi badaczami fizyki wyruszyliśmy na niezwykłą przygodę na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Już na samym początku naszej wyprawy, dzieci wiedziały, że czeka je coś niezwykłego, otworzyły drzwi do tajemniczego świata nauki. Ich oczy rozszerzyły się ze zdumienia, gdy zobaczyły wirujące kulki, błyszczące światło przechodzące przez pryzmaty czy doświadczenia z powietrzem. Dzieci miały niepowtarzalną okazję doświadczyć magii nauki, eksperymentując pod czujnym okiem naszego przewodnika przez świat fizyki. Podczas tego fascynującego spotkania z nauką, nasze przedszkolaki nie tylko oglądały, ale również same mogły brać udział w eksperymentach. Miały w rękach magiczną moc poznania i odkrywania.