LETNIA OLIMPIADA SPORTOWA

26 maja najstarsze grupy z naszego przedszkola wkroczyły na arenę XXIV Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej, która została zorganizowana przez Samorządowe Przedszkole nr 67 im. Polskich Olimpijczyków. To był dzień pełen sportowej pasji i adrenaliny, a naszą przewodniczką w tej przygodzie była Pani Beata-nauczycielka gimnastyki korekcyjnej. Już na samym początku zawodów można było poczuć elektryzującą atmosferę. Wszystkie dzieci z ogromną determinacją i zaangażowaniem wykonywały precyzyjne ćwiczenia, zgodnie z wykazem dyscyplin sportowych przygotowanym przez organizatorów olimpiady. Ich energiczne ruchy i skupienie na wykonaniu każdego kroku były godne podziwu. Na zdjęciach można dostrzec, że olimpiada sportowa była dla nich prawdziwą ucztą emocji. Ich twarze pełne radości, entuzjazmu i determinacji mówią same za siebie. Każdy gest, każde spojrzenie wyrażało ogromną wolę walki i dążenie do sukcesu. Atmosfera olimpiady była nie tylko pełna sportowej rywalizacji, ale także wzajemnego wsparcia i szacunku. Dzieci dopingowały się nawzajem. To był moment, w którym każde dziecko czuło się częścią jednej dużej sportowej rodziny, która łączyła ich pasją i wspólnym celem. Olimpiada sportowa to nie tylko ściganie się o najwyższe laury, ale również jest szansą na rozwinięcie umiejętności, budowanie charakteru i uczenie się wartości takich jak fair play i szacunek do rywali. Był to dzień, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków jako czas pełen radości, przyjaźni i sportowych wyzwań.